Assassin's Creed: Renesance

31. března 2016 v 15:56 | Eve
Ahoj dneska budu psát o knize na kterou jsem náhodou narazila v knihovně a vzpoměla jsem so ze ji mám již dlouho na wishlistu. O Assassin's Creed jsem poprvé slyšela před pár lety jen jako o hře, když jsem se o pár let později (celkem nedávno) dozvěděla o knize tak jsem si řekla že zase zavítám do knihkupectví. A tam (jako vždy když něco nutně potřebuju) ji něměli.


Kniha vypráví příběh Ezia Auditore z Florencie. Ezio se po zmasakrování jeho otce a bratrů dozvídá pravdu o své rodině a s matkou a sestrou se vydává na cestu za strýcem. U něj podstupuje výcvik a stává se tak assassínem.

Kniha je poutavá a chytla mě víc než jsem si schopna připustit. Děj plyne rychle a nejsou tady žádné zdržovací pasáže. Eziův příběh mě uchvátil a budu ráda když si budu moct přečíst další díl. Ráda bych si někdy tuto sérii pořídila i do knihovnčky, ale momentálně to nepůjde.

K informacím o knize samotné... má 287 stran, kniha je brožovaná (teda aspoň ta, kterou jsem měla). Napsal ji Oliver Bowden (o kterém nic nevím)... ok google a www.cbdb.cz to zachránili..... je to pseunodym Antona Gilla... prý napsal více než 35 knih ale tady je jich psaných jen sedm... a to celá série assassin's creed která je (nejspíš) sedmidílná.

Víc se mi už nechce hledat takže zatím ČAU!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sτεncεε ♥ sτεncεε ♥ | 31. března 2016 v 19:43 | Reagovat

Zajímavá recenze :) Akorát bych na konec nenapsala větu: "Víc se mi už nechce hledat." Vypadá to totiž, jakože si vedeš blog jen z povinnosti a že tě to nebaví, což může hodně čtenářů tvého blogu odlákat. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama